Otrzymaliśmy od Pana ministra:

Sukces ortograficzny

Dzisiaj - 5.12.2019 r. nasi uczniowie: Kacper Kot i Emilia Śpiewak reprezentowali naszą szkołę w zmaganiach ortograficznych w X Międzygminnym konkursie ortograficznym. Emilka w kategorii kl. 7-8 zajęła I miejsce i przeszła do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!!!

 

Andrzejki 2019

Wyjątkowa lekcja wf-u!

25 listopada 2019 r. klasa III wraz z wychowawczynią Urszulą Dzido odbyła lekcję wf-u, w parku trampolin ,,STACJA GRAWITACJA’’ w Warszawie. Stacja Grawitacja to unikalne centrum rozrywki gdzie sport łączy się z zabawą. Celem wycieczki było propagowanie różnych form aktywności fizycznej i wypoczynku. Wizyta w parku trampolin rozpoczęła się od lekcji w-fu, przeprowadzonej przez instruktora, a następnie uczestnicy wycieczki mogli samodzielnie ćwiczyć swoje akrobatyczne umiejętności wykonując skoki na trampolinach, grając w piłkę siatkową i wspinając się po ściance wspinaczkowej. Z pewnością dla każdego ta wyjątkowa lekcja wf-u była ciekawym doświadczeniem i wspaniałą zabawą.

 

Czytam, bo lubię

W IV edycji powiatowego konkursu czytelniczego "Czytam, bo lubię" zorganizowanego przez SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim do etapu powiatowgo zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Julia Jerzak z klasy 6 i Nelly Borowska z klasy 7.

Dzisiaj, czyli 26.11.2019 r. dziewczyny wzięły udział w eliminacjach powiatowych. Konkurencja była duża. 

Nasza uczennica Julia Jerzak zajęła III miejsce w kat. klay 4-6 - GRATULUJEMY!. Dziękujemy też pani Paulinie Bocheńskiej za przygotowanie Julii.

Nagrodą dla dziewczyn, oprócz książki i dyplomów, było ciekawe spotkanie z autorką konkursowych lektur Zuzanną Orlińską.