AKTUALNOŚCI

Zebranie "trójek klasowych" i Rady Rodziców - 23 maja 2018 r. godz. 17:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacja Pikniku rodzinnego.


22 maja 2018 r. - język angielski dodatkowy odrabia klasa 1 - 7:50-9:30


Zmagania przyrodnicze

Nasi uczniowie: Oliwia Sawicka, Julia Owsianko i Mateusz Obrębski, wzięli udział w drużynowym konkursie przyrodniczym- XV Powiatowym Konkursie Zdrowo i Bezpiecznie “Pij wodę!” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mińsku Mazowieckim. Sukcesem naszych uczniów było wzięcie udziału w zmaganiach i z tej okazji nasza drużyna uczestniczyła, 24 kwietnia 2018 r., w uroczystości wręczenie dyplomów.

 

Wycieczka przedszkolaków 23 kwietnia 2018 r.- KLIKNIJ

Sukcesy plastyczne 

Nasze uczennice zdobyły następujące miejsca w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" 2018 r.:

W kategorii uczniów klas 4-7:

II. miejsce zajęła Julia Cudna z kl. 5

III. miejsce zajęła Emilia Śpiewak z kl. 6

Wyróżnienie otrzymała Magdalena Ostrowska z kl. 6

Gratulujemy!

Wielkanoc w naszej szkole 

       W tym roku obchody Wielkanocy rozpoczęliśmy w naszej szkole dzień przed wiosenną przerwą świąteczną. Cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć Misterium Wielkanocne, które przygotowali  uczniowie klasy IV pod opieką p. Agnieszki Ciszkowskiej. Motywem przewodnim inscenizacji były spotkania z osobami, które według Ewangelii pierwsze dowiedziały się   o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Misterium ubogaciły piękne pieśni i piosenki wielkanocne.

   Po przedstawieniu Pani dyrektor złożyła wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły świąteczne życzenia oraz wręczyła nagrody uczniom, którzy wzięli udział w  różnych konkursach związanych z Wielkanocą.

     8 kwietnia 2018 r. po mszy św. o godz. 11:00 w Kościele parafialnym w Stanisławowie uczniowie klasy IV pod opieką pani Agnieszki Ciszkowskiej zaprezentowali Misterium przed szerszą publicznością - za co Pani Agnieszce oraz uczniom dziękujemy!

 

 

ZDJĘCIA