Dotychczasowa strona będzie działała przez pewien czas jako archiwum.

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

W roku szkolnym 2020/2021 pani Danuta Płochocka razem z Przedszkolakami po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". W tym roku także udało się zdobyć certyfikat wzorowej placówki :-)

Pomimo trudności, które przyniosła pandemia i związane z nią ograniczenia, dzieci zrealizowały następujące moduły:

-Książki dzieciństwa,

– Dbamy o zdrowie z Małym Misiem,

– Zmisiowany eko-kalendarz,

– Misiowe laboratorium “Czterech żywiołów“ .

Głównym celem akcji było promowanie i rozwój czytelnictwa. Projekt stanowił także atrakcyjną formę realizacji zadań przedszkola opisanych w podstawie programowej.

Projekt objęty został honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

 

 

 

 

Prezenty dla Domu Dziecka w Siennicy - akcja charytatywna SU

W maju 2021 r. Samorząd Uczniowski (koordynatorkami akcji były pani Sylwia oraz pani Ela) zorganizował zbiórkę gier, zabawek, sprzętu sportowego oraz kosmetyków dla dzieci z  Domu Dziecka w Siennicy. Uczniowie, rodzice i nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Wspólnie uzbieraliśmy mnóstwo przedmiotów, które zostały przekazane mieszkańcom placówki z okazji Dnia Dziecka. W akcję szczególnie zaangażowali się wolontariusze z klasy 8 – Dawid, Ania i Magda, którzy osobiście dostarczyli prezenty dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaangażowanie. Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, bo pomaganie innym jest naprawdę ważne i potrzebne.

Dzień Dziecka 2021 - relacja

 

Fotorelacje:

ZDJĘCIA

Życzenia zerówkowiczów: