RODO                                                                    AKTUALNOŚCI

 Zebranie Rady Rodziców

14 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 19:00

w sprawie ustalenia terminu odrabiania zawieszonych zajęć.

Turniej piłki nożnej - 3.10.2018 r. Mrozy 

Nasi chłopcy, pod opieką Pani Renaty Wojdyny,:

Igor Ostrowski, Mikołaj Kruszewski, Dominik Zmokły, Bartek Bok, Bartek Kot, Mikołaj Zieliński, Skorupski Piotr, Dawid Rozbicki, Mateusz Parol, Kacper Rozbicki, Jakub Kałuski i Mateusz Obrębki

reprezentowali szkołę w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej w Mrozach.

Nasza drużyna zremisowała 1:1 z drużynami z Kałuszyna i Jeruzala, a z drużyną z Mrozów niestety przegrała. Jesteśmy dumni z naszych sportowców, którzy mieli odwagę stawić czoła silniejszym, ćwiczącym w prawdziwych salach gimnastycznych uczniom i nie przynieśli nam wstydu. Liczymy na więcej!

"Marsz Pamięci - 63 dni chwały" z wizytą w Mechaniku

2 października 2018 r. już po raz kolejny Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim (popularny Mechanik) zaprosił nas na uroczyste obchody święta patronów szkoły. W tym roku uroczystości odbyły się w dzień zakończenia Powstania Warszawskiego. Inicjatorkami współpracy z mińską szkołą z naszej strony są Panie: Urszula Dzido i Urszula Młoduchowska. Na tegoroczne obchody Pani Dzido przygotowała występy wokalne naszych uczniów w składzie: Martyna Krypska, Julia Zdrojewska i Martyna Siwiec oraz Filip Madziar i Aleksander Gostołek, a także Sylwia Ciszkowska i Michalina Wojda. Dziewczyny odważnie i pięknie wyśpiewały powstańcze historie zachwycając zgromadzonych gości a przede wszystkim młodzież Mechanika. Po uroczystym apelu zgromadzeni udali się na trasę trzeciego "Marszu Pamięci - 63 dni chwały" ulicami Mińska Mazowieckiego.

 

ZDJĘCIA

Dzień chłopaka - 30 września

Dziewczyny w naszej szkole nie tylko złożyły życzenia kolegom, ale również obdarowały ich drobnymi prezentami- głównie słodkościami.