RODO                                                                                    PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU


AKTUALNOŚCI 

20 lipca 2018 r. postępowanie dotyczące przetargu na rozbudowę naszej szkoły zostało unieważnione z powodu braku ofert. 
Zostanie ogłoszony nowy przetarg na rozbudowę, dlatego bardzo proszę o przekazywanie informacji o przetargu firmom budowlanym oraz o zachęcanie do przystąpienia do przetargu.
Informację o ogłoszeniu przekażę na naszym profilu facebookowym.
Pozdrawiam i dalej trzymam kciuki - Magdalena Kożuch.


 Wykaz podręczników do religii na rok 2018/2019 TUTAJ. 


Gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

oraz spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

Dnia 14 maja 2018r. uczennice naszej szkoły: Marta Skorupska, Oliwia Sawicka, Julia Kruszewska, Nina Kamińska, Sylwia Ciszkowska, Aleksandra Wojdyr i Anna Bartnicka reprezentowały naszą szkolę w gminnych eliminacjach Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. O przejście do dalszego etapu dziewczyny rywalizowały z uczniami szkół podstawowych z Pustelnika i Stanisławowa.

Zwycięstwo odniosły: Sylwia Ciszkowska i Nina Kamińska, które zakwalifikowały się do etapu powiatowego konkursu. Do występu przygotowywała uczennice p. U. Młoduchowska.

Za wielki wkład i zaangażowanie uczestniczki konkursu zostały nagrodzone pięknymi dyplomami i nagrodami książkowymi oraz otrzymały zaproszenie na  autorskie  spotkanie z pisarzem Pawłem Beręsewiczem – autorem książek dla dzieci i młodzieży.

Owo spotkanie odbyło się 15 maja w GBP w Stanisławowie.

Dziewczynki miały okazję bezpośrednio spotkać się z autorem, posłuchać jego zabawnych historyjek, które były niejednokrotnie inspiracją do napisania wielu ciekawych książek. Każda uczennica otrzymała autorski podpis wraz z dedykacją w książce, którą zdobyła w konkursie. Spotkanie dostarczyło uczestniczkom wielu  wrażeń i na długo zapadło w ich pamięć.


ZDJĘCIA

Konkurs KRUSU

W VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” w etapie powiatowym nasze uczennice w kat. 4-7 zajęły następujące miejsca:

II. miejsce Julia Cudna kl. 5

III. miejsce Emilia Śpiewak

wyróżnienie: Magdalena Ostrowska


Nasz wolontariat