AKTUALNOŚCI

Zebranie "trójek klasowych" i Rady Rodziców - 23 maja 2018 r. godz. 17:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacja Pikniku rodzinnego.


22 maja 2018 r. - język angielski dodatkowy odrabia klasa 1 - 7:50-9:30


Gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” 

16 marca 2018r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie odbyły się gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół Gminy Stanisławów. Uczestnicy z klas I – III przygotowali do recytacji jeden tekst poetycki, zaś uczniowie klas IV – VI i VII wraz z gimnazjalistami prezentowali jeden tekst poetycki i fragment prozy.

Naszą szkołę dumnie reprezentowali uczniowie: Julia Piotrowska z kl. III, Miłosz Cudny z kl. III, Sylwia Ciszkowska i Nina Kamińska z kl. IV oraz Maja Kożuch z kl. VII. Wszyscy wykazali się dużymi  umiejętnościami recytatorskimi.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się w mińskim MDK , zakwalifikowali się: Julia Piotrowska, Sylwia Ciszkowska, Nina Kamińska i Maja Kożuch.

Uczennice będą reprezentowały naszą szkołę w trzech kategoriach wiekowych. Powodzenia!

Urszula Młoduchowska

Sukces plastyczny 

III miejsce w  Miejskim Konkursie Plastycznym "KARTKA dla MARSZAŁKA" zajęła Maja Kożuch - kl. 7, przygotowana przez panią Annę Królikowską.

W konkursie udział wzięli (i otrzymali dyplomy) także: Jakub Owsianko, Julia Owsianko, Kacper Kot, Bartosz Szponar, Weronika Owsianko, Kacper Krasnodębski i Wojciech Bankiewicz.

ZDROWO I BEZPIECZNIE

14 marca 2018 roku nasi uczniowie, Oliwia Sawicka, Julia Owsianko oraz Mateusz Obrębski, reprezentowali nasza szkołę na XV Powiatowym Konkursie Zdrowo i Bezpiecznie zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim, w tym roku konkurs realizował hasło "Pij wodę!".

Mistrzowi SUDOKU

13 marca 2018 r. nasi uczniowie - Mikołaj Kruszewski, Mateusz Obrębski i Igor Ostrowski, wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Sudoku. Konkurencja była duża, gdyż do zadań przystapiło 177 uczniów z 25 szkół. Na wyniki jeszcze musimy poczekać :)