26 kwietnia 2019 r. decyzją szkolnego komitetu strajkowego wracamy do szkoły.

29.04.2019 r. język angielski dodatkowy według planu.

Klasa 3 odrabia tego dnia o godz. 9:30 za 24.04.2019 r.


 Wyjazd na basen

25 kwietnia 2019 r. zgodnie z planem uczniowie jadą na basen. Wyjazd spod szkoły o godz. 15:00.

W tym dniu będą również zajęcia taneczne z panem Mateuszem - godz. 14:15


Rusza nabór na szkolenia dla dorosłych "Ja w internecie" (Gmina Stanisławów)

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji cyfrowych - jeśli zaczynasz pracę z komputerem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie - to szkolenie jest dla Ciebie.

Zapraszamy Rodziców, którzy chcieliby poznać rolę rodzica/opiekuna jako  przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci. Szkolenie to również wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.

Udział w szkoleniu jest także wsparciem materialnym dla szkoły, gdyż dzięki organizacji kursu szkoła otrzyma laptopy.

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania na stronie Gminy Stanisławów TUTAJ.

Swoją chęć udziału w szkoleniu można zgłaszać osobiście, telefonicznie lub mailowo do dyrektora szkoły pani Magdaleny Kożuch.

Ciekawe zawody rodziców- spotkanie z policjantem

Dnia 14.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem- Panem Mariuszem (tatą jednego z naszych przedszkolaków). Pan Mariusz przedstawił dzieciom swoją bardzo ważną i odpowiedzialną pracę, opowiedział maluchom czym zajmują się na co dzień policjanci.  Nasz gość pokazał przedszkolakom akcesoria policyjne, które dzieci mogły przymierzyć i które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Funkcjonariusz  przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze  oraz najważniejszy numer alarmowy 112. Następnie wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki  otrzymały prezenty - naklejki odblaskowe.  Jednak największym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu a także posłuchać syreny policyjnej. Ten dzień i to spotkanie przedszkolaki na pewno zapamiętają na długo.

Panie Mariuszu- serdecznie dziękujemy za poświęcony dzieciom czas.

"Bezpieczny uczeń"

Dzisiaj - 10 stycznia 2019 r. naszą szkołę odwiedziły Panie policjantki: Pani starsza aspirant Małgorzata Kruza, sierżant sztabowa Monika Przybylik oraz sierżant Małgorzata Staniszewska z Komendy Stołecznej Wydziału Ruchu Drogowego sekcji profilaktyki społecznej. Panie przyjechały do nas, aby w ramach akcji "Bezpieczny uczeń" przeprowadzić zajęcia, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drodze. Ponieważ zbliżają się ferie, więc panie wyjaśniły również, jak bezpiecznie spędzać ferie.

Sukcesy matematyczne

Nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Multitest z matematyki zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Wyróżnienie zdobyli uczniowie z kasy 7:

Magdalena Ostrowska (188/208 pkt).

Mateusz Sobański (188/208 pkt).

Weronika Owsianko (180/208 pkt).

Katarzyna Witkowska (180/208 pkt).

W szranki stanęli także: Mateusz Obrębski - klasa 5, Mateusz Zbytek - klasa 6, Emilia Śpiewak – klasa 7 oraz Tomasz Popławski i Rafał Szymorowski z klasy 8.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!