AKTUALNOŚCI

Zebranie "trójek klasowych" i Rady Rodziców - 23 maja 2018 r. godz. 17:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacja Pikniku rodzinnego.


22 maja 2018 r. - język angielski dodatkowy odrabia klasa 1 - 7:50-9:30


Uroczyste otwarcie hali sportowej w Pustelniku 

24 lutego 2018 r. uczestniczyliśmy w uroczystości otwarcia hali sportowej w Pustelniku. Złożyliśmy gratulacje oraz drobny, sportowy upominek na ręce pani dyrektor Lidii Marczak. Męska część naszych uczniów wzięła udział w pierwszym turnieju piłki nożnej, który odbył się na jeszcze pachnącej nowością hali.

Uczniowie młodszej grupy (klasa 3 i 4) w składzie: Kacper Rozbicki, Jakub Kałuski, Jakub Lewicki, Igor Ostrowski, Dominik Zmokły, Bartłomiej Bok, Mateusz Obrębski,

oraz starszej (klasy 5-7) w składzie: Wojciech Bankiewicz, Matusz Kaska, Damian Kowalczyk, Rafał Poziemski, Tomasz Popławski, Piotr Skorupski, Jakub Kubicki i Dawid Rozbicki

dzielnie i z oddaniem reprezentowali naszą szkołę. Na specjalną pochwałę zasługują bramkarze, którzy bohatersko odpierali ataki przeciwnych drużyn. Zabawa była wspaniała, o czym świadczą pytania chłopców o termin kolejnego turnieju.

Podziękowania należą się także pani Renacie Wojdynie - za przygotowanie chłopców i opiekę nad nimi.

 

ZDJĘCIA

Bezpieczeństwo w sieci - przeciwdziałanie cyberprzemocy

W naszej szkole gościliśmy sierżant sztabową Dominikę Witek oraz inspektora Roberta Szostaka z Komendy Powiatowej w Mińsku Mazowieckim oraz naszego pana dzielnicowego, którzy ostrzegali  uczniów klas 4-7 przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci. Pani policjantka przedstawiła wiele sytuacji z życia, z udziałem nieletnich, które wiążą się z atakami cyberprzemocy czy łamania przepisów w internecie. Pokazała również filmy animowane, które w zabawny i przystępny sposób uczą, jak przeciwdziałać zagrożeniom w sieci.

 

ZDJĘCIA

Wycieczka do Hangaru 646 

19 luty okazał się dla klasy 5 i 6 wspaniałym dniem. W tym dniu wraz z opiekunami p. Anną Kowalczyk i p. Elżbietą Jankowską dzieci wybrały się na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno - Sportowego w Hangarze 646 – Parku Trampolin.
Gdy już wszyscy założyli antypoślizgowe skarpety, profesjonalna obsługa pokazała film instruktażowy, a potem, pod czujnym okiem instruktorów, dzieci rozpoczęły „Lekcję wf-u dla szkół.”
Pierwsza była oczywiście rozgrzewka… następnie próbowały swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia, wrzucaniu piłki do kosza po odbiciu z trampoliny. Uczniowie trenowali także ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami.

Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało dzieciom rozładowanie energii, pozytywne emocje oraz świetną zabawę. Wszyscy byliśmy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
Polecamy trampoliny i aktywny wypoczynek!

ZDJĘCIA