Zmiana w Harmonogramie odrabiania języka angielskiego ROYAL. Harmonogram TUTAJ

Klimatyczna klasa

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy III wraz z wychowawcą panią Teresą Kozłowską uczestniczyli w projekcie Fundacji Uniwersytet Dzieci pod nazwą "Klimatyczna klasa". W ramach projektu uczniowie zrealizowali cykl lekcji dotyczących przyrody i ochrony środowiska. Dzieci prowadziły również obserwacje przyrodnicze oraz pracowały kreatywnie tworząc produkty recyklingowe i makiety z zaprojektowanymi przez siebie terenami zielonymi.

ZDJĘCIA

 

 

 

MISTRZYNIE SUDOKU 2019

Nasze uczennice z klasy IV: Sandra Gomulska i Julia Piotrowska zakwalifikowały się do III Powiatowego Konkursu MatematycznegoMISTRZ SUDOKU” dla uczniów klas czwartych szkoły podstawowej. Eliminacje powiatowe odbyły się  02.04.2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta wykazały się umiejętnością logicznego myślenia, przewidywania, analizy i dedukcji oraz bardzo dobrze rozwiązywały łamigłówki liczbowe. Czekamy jeszcze na wyniki, ale i tak gratulujemy wysokich osiągnięć.

 

 

 

 

Nasze Syrenki

27 marca 2019 r. nasze uczennice: Martyna Siwiec i Maja Kożuch wystąpiły na deskach sceny MDK w Mińsku Mazowieckim recytując wiersze w ramach eliminacji powiatowych 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

 

Pierwszy Dzień Wiosny

W marcu rozpoczęła się astronomiczna WIOSNA - pora roku oczekiwana z niecierpliwością  i radością.  Z tej okazji uczniowie klasy VII oraz Samorząd Szkolny pod opieką pani Elżbiety Jankowskiej i pani Sylwii Boguszewskiej przygotowali atrakcje dla całej społeczności szkolnej.

Na początku odbył się konkurs na Panią lub Pana Wiosnę, którego zwycięzcami zostali: Szymon z kl. I oraz Mateusz i Dawid z kl. VI.

Następnie rozpoczął się konkurs „Mam talent”. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali m.in. recytację wierszy, śpiew popularnych piosenek, gimnastykę artystyczną, talenty muzyczne i plastyczne.

Kolejnymi konkursami były „Master Chef Junior” dla kl. O-III oraz „Jaka to melodia?” dla uczniów kl. IV-VIII.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach otrzymały słodkie nagrody
i  zostały wyróżnione wielkimi brawami.

ZDJĘCIA