RODO                                                                                    

AKTUALNOŚCI 


Dziennik elektroniczny - panel dla Rodziców dzieci z Przedszkola oraz zerówki będzie aktywny po 31 października 2018 r. 


FESTIWAL PROGRAMOWANIA Z MATHRIDERS

27 października 2018 r. o godz. 14:30 w naszej szkole.

Kto może wziąć udział: RODZIC+DZIECKO (wiek: od "0" do 3 kl.).

Liczba miejsc ograniczona - zapisy u p. dyrektor.

"Marsz Pamięci - 63 dni chwały" z wizytą w Mechaniku

2 października 2018 r. już po raz kolejny Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim (popularny Mechanik) zaprosił nas na uroczyste obchody święta patronów szkoły. W tym roku uroczystości odbyły się w dzień zakończenia Powstania Warszawskiego. Inicjatorkami współpracy z mińską szkołą z naszej strony są Panie: Urszula Dzido i Urszula Młoduchowska. Na tegoroczne obchody Pani Dzido przygotowała występy wokalne naszych uczniów w składzie: Martyna Krypska, Julia Zdrojewska i Martyna Siwiec oraz Filip Madziar i Aleksander Gostołek, a także Sylwia Ciszkowska i Michalina Wojda. Dziewczyny odważnie i pięknie wyśpiewały powstańcze historie zachwycając zgromadzonych gości a przede wszystkim młodzież Mechanika. Po uroczystym apelu zgromadzeni udali się na trasę trzeciego "Marszu Pamięci - 63 dni chwały" ulicami Mińska Mazowieckiego.

 

ZDJĘCIA

Dzień chłopaka - 30 września

Dziewczyny w naszej szkole nie tylko złożyły życzenia kolegom, ale również obdarowały ich drobnymi prezentami- głównie słodkościami.


Sprzątanie świata

Nasz świat to miejscowość, w której mieszkamy, chodzimy do szkoły, żyjemy. Dlatego coroczna akcja "Sprzątanie świata" ma celu upiększenie najbliższej nam okolicy. 

21 września 2018 r. wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli, wyposażeni w rękawiczki oraz worki na śmieci, ruszyli sprzątać okolicę. Zebraliśmy mnóstwo śmieci, które posegregowane trafiły do szkolnych kontenerów. Refleksja po akcji nasuwa się sama: okolica piękna, malownicza, ale zaśmiecona bardzo. Stąd apel: sprzątajmy po sobie!

 

ZDJĘCIA