Dotychczasowa strona będzie działała przez pewien czas jako archiwum.

Zakończenia roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Rok bardzo trudny ze względu na pandemię, która zmieniła bardzo znacząco organizację nauczania.

Przy ładnej pogodzie mogliśmy spotkać się w tym roku szkolnym po raz ostatni w tak dużym gronie.

Główną część uroczystości stanowiło pożegnanie ósmoklasistów, którzy mianowali na swoich następców - najstarszej klasy w szkole- obecną siódmą klasę, przekazując jej sztandar. Sami zaś ślubowali, że nadal będą godnie postępować i reprezentować naszą szkołę.

Pani dyrektor wręczyła świadectwa i nagrody ósmoklasistom, szczególnie podziękowała uczniom aktywnie działającym w Samorządzie Uczniowskim. Dwoje uczniów z najlepszą średnią w 8 klasie: Nelly Borowska i Piotr Skorupski zostali nagrodzeni przez Panią Wójt Gminy Stanisławów, w imieniu której nagrody wręczył Pan Waldemar Zbytek - przewodniczący Rady Gminy.

Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody odebrali również uczniowie klas 4-7.

Po tak wyczerpującym roku szkolnym wszystkim należy się porządny odpoczynek. Mamy nadzieję, ze po wakacjach wypoczęci wrócimy w pełnym zdrowiu do stacjonarnej nauki :)

Nasza piętnastka absolwentów rocznik 2020/2021:

 

Wycieczka do "Doliny Bobrów"

24 czerwca 2021 r. nasi uczniowie klas 1-3 odwiedzili bardzo ciekawe miejsce, oto fotorelacja:

Zakończenie roku w przedszkolu

24 czerwca 2021 r. nauczyciele oraz rodzice zostali zaproszeni na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Pogoda spowodowała, że uroczystość obchodziliśmy w sali gimnastycznej.

Przedszkolaki, pod opieką pani Danusi Płochockiej i Sylwii Boguszewskiej, przygotowały wspaniały program artystyczny: recytowały i śpiewały, jedne z dużą odwagą, drugie z wielką nieśmiałością, ale wszystkie szczerze i cudownie.

Nie zabrakło łez wzruszenia przy pożegnaniu przyszłorocznych zerówkowiczów.

Nasza grupa przedszkolna wyposażona w uśmiechy wyrusza na wakacje, do zobaczenia we wrześniu :)

ZDJĘCIA

Ósmoklasiści żegnają ...

Uczniowie 8 klasy po ośmiu latach edukacji żegnają mury naszej szkoły.

A oto krótkie pożegnalne filmiki.