AKTUALNOŚCI

Odrabianie dodatkowego angielskiego:

17.02.2018 r. (sobota)- 10:00-11:40 – klasa II , 11:45-12:30 – klasa I

21.02.2018 r. (środa) - klasa 4 15:00-15:45

23.02.2018 r. (piatek) 6+7 klasa 15:00-15:45

 


 


Dzień Babci i Dziadka

1 lutego, nieco spóźnieni, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie, klasy 1 pod opieką wychowawczyni pani Urszuli Dzido i klasy 2 pod opieką pani Teresy Kozłowskiej, przygotowali uroczystą akademię. Dzieci przybliżyły w dowcipny, ale i liryczny sposób losy swoich dziadków - od poznania po obecną chwilę. Nie zabrakło wierszy, piosenek, tańców a nawet żartobliwych scenek aktorskich. Na koniec uczniowie zaśpiewali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom "Sto lat" oraz wręczyli podarunki. Pani dyrektor dołączyła do życzeń, winszując zaproszonym Babciom i Dziadkom tak udanych wnucząt. Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez niezastąpionych rodziców.

ZDJĘCIA

Konkurs plastyczny „Zakładka do książki”

Przed feriami odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów z klas I – III „Zakładka do książki” zorganizowany przez p. Urszulę Młoduchowską. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i oryginalnych prac. Wykonawcami ich byli: Paulina Lejman, Amelia Madziar, Kacper Walawko, Igor Truba, Julia Piotrowska, Liliana Gizińska, Martyna Siwiec, Franciszek Kiełbasa, Sandra Gomulska, Martyna Jackiewicz, Filip Madziar, Jakub Kałuski, Julia Kruszewska, Aleksander Gostołek, Jan Popławski, Lena Domaszczyńska , Jakub Rowiński, Julia Lejman, Miłosz Cudny i Oliwia Sawicka.

Wszyscy wykonawcy wykazali się zdolnościami plastycznymi i kreatywnością.

Jury w składzie P. Magdalena Kożuch, p. Małgorzata Szwajkowska i p. Urszula Młoduchowska dokonało oceny wszystkich prac i wyłoniło zwycięzców.

I miejsce – Oliwia Sawicka i Miłosz Cudny

II miejsce – Julia Lejman i Jakub Rowiński

III miejsce – Lena Domaszczyńska i Jan Popławski

Wyróżnienie – Aleksander Gostołek, Julia Kruszewska i Jakub Kałuski


 

                               

 

Nagrodzeni w konkursie SKO

Nasi uczniowie wzięli, jak co roku, udział w konkursie na wykonanie bombki/ozdoby bożonarodzeniowej. Oto jakie podziękowania otrzymaliśmy:

"Na początku jednak chciałabym w imieniu Dyrekcji, swoim jak i wszystkich pracowników PKO Banku Polskiego podziękować Wam za aktywność, kreatywności jaką wykazaliście się podczas udziału w konkursie. Każda jedna praca, która do nas trafiła cechowała się niezwykle starannym wykonaniem. Dzięki Wam nasza tegoroczna choinka jest bardzo oryginalna i atrakcyjna J

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY i jednocześnie zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnych konkursach!"

Te miłe słowa skierowane są przede wszystkim do tegorocznych nagrodzonych, czyli Julii Kałuskiej oraz Bartosza Jackiewicza, a także do opiekuna szkolnego koła SKO - pani Anny Kowalczyk.


FERIE W SZKOLE

Wypoczynek zimowy zorganizowany dla uczniów naszej szkoły i sfinansowany przez Gminę Stanisławów. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji ferii Panu Darkowi Araźnemu i Fundacji Ebu, Pani Paulinie Kaim oraz Harcerzom z drużyny "Czarna Woda".

ZDJĘCIA