26 kwietnia 2019 r. decyzją szkolnego komitetu strajkowego wracamy do szkoły.

29.04.2019 r. język angielski dodatkowy według planu.

Klasa 3 odrabia tego dnia o godz. 9:30 za 24.04.2019 r.


 Wyjazd na basen

25 kwietnia 2019 r. zgodnie z planem uczniowie jadą na basen. Wyjazd spod szkoły o godz. 15:00.

W tym dniu będą również zajęcia taneczne z panem Mateuszem - godz. 14:15


Rusza nabór na szkolenia dla dorosłych "Ja w internecie" (Gmina Stanisławów)

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji cyfrowych - jeśli zaczynasz pracę z komputerem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie - to szkolenie jest dla Ciebie.

Zapraszamy Rodziców, którzy chcieliby poznać rolę rodzica/opiekuna jako  przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci. Szkolenie to również wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.

Udział w szkoleniu jest także wsparciem materialnym dla szkoły, gdyż dzięki organizacji kursu szkoła otrzyma laptopy.

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania na stronie Gminy Stanisławów TUTAJ.

Swoją chęć udziału w szkoleniu można zgłaszać osobiście, telefonicznie lub mailowo do dyrektora szkoły pani Magdaleny Kożuch.

X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy

9 kwietnia 2019 r. nasi uczniowie: Miłosz Cudny i Maja Kożuch reprezentowali naszą szkołę na X Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy w Mińsku Mazowieckim. Gwiazdą konkursu była aktorka Jowita Budnik. Gratulujemy występu naszym uczniom.

 

W krainie bajtów

2 kwietnia 2019 r. w naszej szkole dzięki GOPS-owi dzieci obejrzały spektakl profilaktyczny "W krainie bajtów".

Klimatyczna klasa

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy III wraz z wychowawcą panią Teresą Kozłowską uczestniczyli w projekcie Fundacji Uniwersytet Dzieci pod nazwą "Klimatyczna klasa". W ramach projektu uczniowie zrealizowali cykl lekcji dotyczących przyrody i ochrony środowiska. Dzieci prowadziły również obserwacje przyrodnicze oraz pracowały kreatywnie tworząc produkty recyklingowe i makiety z zaprojektowanymi przez siebie terenami zielonymi.

ZDJĘCIA

 

 

 

MISTRZYNIE SUDOKU 2019

Nasze uczennice z klasy IV: Sandra Gomulska i Julia Piotrowska zakwalifikowały się do III Powiatowego Konkursu MatematycznegoMISTRZ SUDOKU” dla uczniów klas czwartych szkoły podstawowej. Eliminacje powiatowe odbyły się  02.04.2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta wykazały się umiejętnością logicznego myślenia, przewidywania, analizy i dedukcji oraz bardzo dobrze rozwiązywały łamigłówki liczbowe. Czekamy jeszcze na wyniki, ale i tak gratulujemy wysokich osiągnięć.