Zachęcamy wszystkich w wieku 18-100 lat do wzięcia udziału w szkoleniach w ramach projektu "Ja w internecie". Jedna grupa to 12 osób. Szkolenie to: wiedza, nowe doświadczenia, integracja oraz doposażenie szkoły.

Terminy szkoleń:

28-30 maja 2019 r. (termin popołudniowy) - w naszej szkole;

8-9 czerwca 2019 r. - świetlica w Wólce Czarnińskiej;

15-16 czerwca 2019 r. - w naszej szkole. 


Rusza nabór na szkolenia dla dorosłych "Ja w internecie" (Gmina Stanisławów)

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji cyfrowych - jeśli zaczynasz pracę z komputerem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie - to szkolenie jest dla Ciebie.

Zapraszamy Rodziców, którzy chcieliby poznać rolę rodzica/opiekuna jako  przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci. Szkolenie to również wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.

Udział w szkoleniu jest także wsparciem materialnym dla szkoły, gdyż dzięki organizacji kursu szkoła otrzyma laptopy.

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania na stronie Gminy Stanisławów TUTAJ.

Swoją chęć udziału w szkoleniu można zgłaszać osobiście, telefonicznie lub mailowo do dyrektora szkoły pani Magdaleny Kożuch.

Mikołaj w przedszkolu i szkole

Mikołaj, choć spóźniony, bo szkoła była zamknięta, przyszedł do naszych grzecznych dzieci i wręczył im prezenty :)

ZDJĘCIA

Prezentacja pasji rodziców - gitara. 

Dnia 23.11.2018 r. nasze przedszkole odwiedziła mama Wojtusia, pani Sylwia Świętochowska, aby opowiedzieć  dzieciom o swojej pasji, jaką jest gra na gitarze.

Przyniesiony instrument,w czarnym futerale, bardzo zaciekawił dzieci.  Pani Sylwia zapoznała dzieci z budową instrumentu, wytłumaczyła do czego służą poszczególne elementy oraz w jaki sposób nastroić gitarę   Gitara klasyczna, jej delikatne brzmienie, wprawiły nas w miły nastrój J Każdy mógł także sam spróbować zagrać.

Pani Sylwii bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas. Dzięki takim spotkaniom możemy inspirować dzieci do odkrywania świata, a także rozwijać ich wiedzę i zainteresowania.

 

ZDJĘCIA