AKTUALNOŚCI

Odrabianie dodatkowego angielskiego:

17.02.2018 r. (sobota)- 10:00-11:40 – klasa II , 11:45-12:30 – klasa I

21.02.2018 r. (środa) - klasa 4 15:00-15:45

23.02.2018 r. (piatek) 6+7 klasa 15:00-15:45

 


 


Nagrodzeni w konkursie SKO

Nasi uczniowie wzięli, jak co roku, udział w konkursie na wykonanie bombki/ozdoby bożonarodzeniowej. Oto jakie podziękowania otrzymaliśmy:

"Na początku jednak chciałabym w imieniu Dyrekcji, swoim jak i wszystkich pracowników PKO Banku Polskiego podziękować Wam za aktywność, kreatywności jaką wykazaliście się podczas udziału w konkursie. Każda jedna praca, która do nas trafiła cechowała się niezwykle starannym wykonaniem. Dzięki Wam nasza tegoroczna choinka jest bardzo oryginalna i atrakcyjna J

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY i jednocześnie zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnych konkursach!"

Te miłe słowa skierowane są przede wszystkim do tegorocznych nagrodzonych, czyli Julii Kałuskiej oraz Bartosza Jackiewicza, a także do opiekuna szkolnego koła SKO - pani Anny Kowalczyk.


FERIE W SZKOLE

Wypoczynek zimowy zorganizowany dla uczniów naszej szkoły i sfinansowany przez Gminę Stanisławów. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji ferii Panu Darkowi Araźnemu i Fundacji Ebu, Pani Paulinie Kaim oraz Harcerzom z drużyny "Czarna Woda".

ZDJĘCIA

Bezpieczne ferie

Tuż przed feriami - 12 stycznia 2018 r. naszą szkołę odwiedził nasz dzielnicowy - Pan Andrzej Kaliszuk, który wyjaśnił starszym uczniom, co należy robić i jak się zachowywać, aby tegoroczne ferie były dla nas bezpieczne. Czas ferii to czas, kiedy mamy dużą swobodę, ale to także czas, gdy powinniśmy być czujni i uważni.

 

ZDJĘCIA

Bal karnawałowy 2017/2018

12 stycznia 2018 r. w naszej szkole, w pięknie udekorowanej przez uczniów pod opieką pani Anny Królikowskiej sali dzieci wzięły udział w Balu karnawałowym. Maluchy oraz uczniowie klas 1-3, pięknie przebrane z dobrymi humorami, bawiły się pod kierunkiem pana wodzireja. Starsi uczniowie nieco później szaleli w rytm najnowszych przebojów w odpowiednim entourage'u. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu szalonej zabawy oraz poczęstunku dla dzieci i uczniów.

 

ZDJĘCIA