RODO                                                                                    PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU


AKTUALNOŚCI 

20 lipca 2018 r. postępowanie dotyczące przetargu na rozbudowę naszej szkoły zostało unieważnione z powodu braku ofert. 
Zostanie ogłoszony nowy przetarg na rozbudowę, dlatego bardzo proszę o przekazywanie informacji o przetargu firmom budowlanym oraz o zachęcanie do przystąpienia do przetargu.
Informację o ogłoszeniu przekażę na naszym profilu facebookowym.
Pozdrawiam i dalej trzymam kciuki - Magdalena Kożuch.


 Wykaz podręczników do religii na rok 2018/2019 TUTAJ. 


Dzień języków obcych       

12 czerwca 2018 r. pani Elżbieta Jankowska - nauczycielka jęz. angielskiego i pani Mirosława Rek - nauczycielka języka rosyjskiego przygotowały wraz z uczniami "Dzień języków obcych". Uczniowie: Emila Śpiewak i Mateusz Kaska przedstawili nam informacje w formie prezentacji o Anglii i Rosji.  Tego dnia wysłuchaliśmy recytacji o dwóch państwach oraz wielu piosenek zarówno w języku angielskim jak i rosyjskim. Publiczność wzięła również udział w konkursie z wiedzy o Anglii i Rosji. Furorę zrobiła gimnastyka "po rosyjsku". A w czasie długiej przerwy wypoczywaliśmy w rytmie obcojęzycznych utworów.

 

ZDJĘCIA

Sukces ortograficzny

Nasza uczennica, Sylwia Ciszkowska zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla klas IV-VII zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mińsku Mazowieckim w kategorii kl. IV.