Dotychczasowa strona będzie działała przez pewien czas jako archiwum.

"CYBER-BEZPIECZNIAKI"

Nasi uczniowie odebrali dzisiaj nagrody zdobyte w konkursie profilaktycznym "Cyber-Bezpieczniaki" zorganizowanym przez Komendę Powiatową w Mińsku Mazowieckim. Zadaniem konkursowym było przedstawienie w formie komiksu zdarzeń lub sytuacji, które związane są z zagrożeniem w internecie i będzie miało walor profilaktyczny. Tematyka znana uczniom, a problem palący, również przez zdalne nauczanie.  Wśród 239 prac w trzech kategoriach wiekowych nasi uczniowie uzyskali:

Jakub Owsianko - 3 miejsce w kategorii klas 1-3

Julia Owsianko i Kacper Walawko - wyróżnienia w kategorii klas 4-6

Ania Roguska - wyróżnienie w kategorii klas 7-8.

Dziękujemy również: Natalii Siwiec, Franciszkowi Kiełbasie, Julii Piotrowskiej, Patrykowi Powałce, Marcie Skorupskiej, Martynie Siwiec, Julii Zdrojewskiej, Patrycji Wąsowskiej, Filipowi Wiktorowiczowi, Wiktorowi Zielińskiemu za udział w konkursie.

 

Dzień Taty

Zerówiaki uczciły święto tatusiów, robiąc piękne laurki :)

 

Wieczorek pożegnalny klasy VIII

W piątkowy wieczór ósmoklasiści wraz z rodzicami zorganizowali wieczorek pożegnalny, na który zaprosili Panią dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy cieszyli się ze spotkania przy ognisku i fajnej muzyce. Uczniowie grali w piłkę, tańczyli i miło spędzali ze sobą czas. Impreza trwała do 21, a młodzieży trudno było się rozstać.