IX PIKNIK RODZINNY

odbędzie się 15 września 2019 r. o godz. 12:30,

w związku z jego organizacją prosimy zainteresowanych o pomoc w jego przygotowaniu:

1) fanty na loterię - można przynosić do szkoły;

2) przeczytane, niepotrzebne, ale niezniszczone książki  - można przynosić do szkoły.

Pozostałe informacje zostaną przekazane przez szkolną stronę oraz na zebraniu ogólnym.

Serdecznie zachęcamy do zaangażowania się w pomoc przy organizacji corocznego spotkania, czekamy również na ciekawe pomysły.

Dyrektor oraz Rada Rodziców


Wniosek o bilet miesięczny - TUTAJ można złożyć w sekretariacie szkoły w dniu rozpoczęcia roku szkolnego;

Wniosek zapisu do świetlicy - w zakładce świetlica - również proszę złożyć w dniu rozpoczęcia roku.

Wnioski papierowe będą dostępne w szkole  2.09.2019 r.


Wykaz podręczników do religii na 2019/2020 rok szkolny.


 

 

 

 

WIECZÓR FILMOWY W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole nie można się nudzić. Szkoła w piątkowy wieczór przybrała nieco inny wygląd i przeznaczenie - stała się nietypową salą kinową.
A to wszystko za sprawą zorganizowanego z inicjatywy klasy VII wraz z wychowawcą WIECZORU FILMOWEGO. Po zakończonych zajęciach lekcyjnych w piątek, 7.06.2019 r. o godz. 18.00 grupa uczniów klas VII oraz VI wraz z opiekunami: Elżbietą Jankowską oraz Anną Kowalczyk rozpoczęła maraton filmowy. Uczestnicy wyposażeni w materace, pufy i poduszki zajęli wygodne miejsca i rozpoczęli filmową przygodę. Atmosfera była bardzo przyjazna, każdy w gronie swych przyjaciół mógł odpocząć, zrelaksować się i obejrzeć ciekawy film, a także posilić się smaczną pizzą. Miłe rozmowy i uśmiechy sprawiły, że wspólnie spędzone godziny bardzo szybko minęły.

 

 

 

Dzień Języków Obcych 2019

W piątek 7 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Dzień ten  został zorganizowany przez panie: Mirosławę Rek i Elżbietę Jankowską wraz z uczniami kl. VII i VIII. Głównym założeniem tego święta jest promowanie wśród uczniów różnorodności kulturowej i językowej Europy jako bogactwa, które należy ciągle rozwijać i pielęgnować. W tym dniu na uczniów czekało wiele ciekawych punktów programu w języku angielskim oraz rosyjskim, między innymi: prezentacje multumedialne, scenki językowe, przedstawienie w języku rosyjskim pt. “Rzepka”, gimnastyka, piosenki, kolorowe gazetki, plakaty, dekoracje oraz quiz językowy.

ZDJĘCIA

Ogólnopolska Akcja Czytelnicza "Jak nie czytam, jak czytam"  

Dnia 7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej" Jak nie czytam, jak czytam" - akcja masowego czytania. Celem jej była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zamanifestowanie , że czytają więcej niż dorośli. Organizatorem całej akcji jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole, a organizatorami poszczególnych akcji lokalnych biblioteki szkolne, publiczne i pedagogiczne, szkoły oraz inne instytucje.
 
O godz. 10:00 uczniowie szkoły zgromadzili się na terenie szkoły i czytali przyniesione przez siebie ulubione książki. W akcję włączyły się również najmłodsze przedszkolaki.
 
Piękna pogoda i bezpośredni  kontakt z naturą sprawiły, że działanie to okazało się świetnym pomysłem na rozbudzenie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży.

ZDJĘCIA

 

 

 

Szkolny etap powiatowego konkurs wiedzy"Omnibus"
4 czerwca 2019 r. odbyły się w naszej szkole szkolne eliminacje Konkursu Wiedzy "Omnibus". Eliminacje zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I - III oraz  IV - VIII. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - szczególnie wśród uczniów ze starszej grupy. Po godzinnych zmaganiach z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy Omnibusami szkolnymi zostali : Oliwia Sawicka -  ucz. kl. III oraz Mateusz Zbytek - uczeń kl. VI. 
Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu - powiatowy, który odbędzie się 12 i 13 czerwca  w SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim.