RODO                                                                                    PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU


Blachy po ciastach do odebrania w stołówce do 6 lipca 2018 r. - potem znikną :) 


Jeżeli możecie Państwo przesłać ciekawe zdjęcie z pikniku, to poprosimy o przesłanie na e-maila.


 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r.

8:30 - msza w Kościele Parafialnym w Stanisławowie

9:30 - uroczystość zakończenia klas 0-7

12:30 - uroczystość zakończenia Przedszkola.

Autobus szkolny w dniu zakończenia roku szkolnego

odjeżdża z Ładzynia o godz. 11:45


Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2018 r. do godz. 10:00!!!

Uwaga "Lato w szkole" - bezpłatne półkolonie w Ładzyniu.

Proszę o zapisywanie dzieci - karta i regulamin.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z klas 1-3 oraz rodziców pracujących. Dzieci zapisujemy na jeden albo dwa tygodnie, nie przyjmujemy na pojedyncze dni.

Regulamin wypoczynku

 

 

Dzień Mamy i Taty 2018 w szkole

25 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Rano do szkoły przybyli rodzice zerówkowiczów, którzy przygotowali piękny program artystyczny pod opieką pani Małgosi Szwajkowskiej. Były wzruszające recytacje, piękne piosenki oraz wyjątkowo atrakcyjne popisy taneczne, a także niesamowite prace plastyczne - portret mamy i taty. Dzieci złożyły podziękowania rodzicom nie tylko werbalnie, ale również wręczając samodzielnie wykonane podarunki. Rodzice nie kryli wzruszenia, patrząc z wielką miłością na swoje cudowne pociechy. 

 

 

 

ZDJĘCIA

Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

25 maja 2018 r., w południe do szkoły zawitali rodzice naszych najmłodszych, którzy przygotowani przez panie Danusię Płochocką i Sylwię Boguszewską, dziękowali swoim rodzicom w dniu ich święta. Dzieci wzruszająco recytowały, pięknie i głośno śpiewały oraz wspaniale tańczyły dla swoich rodziców. Wierszyki, piosenki i tańce wywoływały u publiczności wielką radość i śmiech, a u rodziców łzy wzruszenia. Maluchy pięknie, nie tylko po polsku, wyraziły miłość do swoich mam i tatusiów wręczając im również śliczne, ale i dowcipne prezenty.

ZDJĘCIA

Gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

oraz spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

Dnia 14 maja 2018r. uczennice naszej szkoły: Marta Skorupska, Oliwia Sawicka, Julia Kruszewska, Nina Kamińska, Sylwia Ciszkowska, Aleksandra Wojdyr i Anna Bartnicka reprezentowały naszą szkolę w gminnych eliminacjach Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. O przejście do dalszego etapu dziewczyny rywalizowały z uczniami szkół podstawowych z Pustelnika i Stanisławowa.

Zwycięstwo odniosły: Sylwia Ciszkowska i Nina Kamińska, które zakwalifikowały się do etapu powiatowego konkursu. Do występu przygotowywała uczennice p. U. Młoduchowska.

Za wielki wkład i zaangażowanie uczestniczki konkursu zostały nagrodzone pięknymi dyplomami i nagrodami książkowymi oraz otrzymały zaproszenie na  autorskie  spotkanie z pisarzem Pawłem Beręsewiczem – autorem książek dla dzieci i młodzieży.

Owo spotkanie odbyło się 15 maja w GBP w Stanisławowie.

Dziewczynki miały okazję bezpośrednio spotkać się z autorem, posłuchać jego zabawnych historyjek, które były niejednokrotnie inspiracją do napisania wielu ciekawych książek. Każda uczennica otrzymała autorski podpis wraz z dedykacją w książce, którą zdobyła w konkursie. Spotkanie dostarczyło uczestniczkom wielu  wrażeń i na długo zapadło w ich pamięć.


ZDJĘCIA