19 stycznia 2018 r. klasy I-IV wraz z opiekunami  wybrały  się do Warszawy, aby wziąć udział w zajęciach integracyjnych w studiu telewizyjnym.  Mogliśmy stanąć przed profesjonalnymi kamerami w świetle reflektorów.

Podczas zajęć przez zabawę uczniowie mieli możliwość  poznać tajniki wystąpień publicznych i pracy w telewizji. Wcielając się w rolę sławnych ludzi udzielali wywiadu, byli prezenterami prognozy pogody i wzięli udział w ,,Familiadzie’’. Było interesująco, miło i śmiesznie.

LINK DO ZDJEC:
https://drive.google.com/drive/folders/1TL1RJKZ2JuDpjQ6D_XHKeMAl8KsPUR6h?usp=sharing
LINK DO VIDEO:
https://drive.google.com/drive/folders/1vMEu8j-mIcPqP6A2u_1bD-Hdaen_UtlI?usp=sharing  

Nasi u Patrona

IMPREZA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

We wtorek 18 grudnia klasa „O” i I uczestniczyły w imprezie świąteczno – noworocznej w Mińsku Mazowieckim  z udziałem Świętego Mikołaja, Bałwana Buli, Lodowego Duszka, Królowej Zimy i Śnieżnych Skrzatów. Podczas przedstawienia na dzieci czekały słodkie niespodzianki i mnóstwo świątecznych piosenek.

 

 

 

 

Wycieczka do Stajni w Ładzyniu

Korzystając z pięknej słonecznej pogody 06.06.2018r., dzieci z klasy 0 z wychowawczynią Małgorzatą Szwajkowską wybrały się na wycieczkę do Stajni w Ładzyniu. Celem wycieczki było promowanie jazdy konnej jako aktywności mającej pozytywny wpływ na zdrowie oraz rozwijanie zainteresowań i aktywnego spędzania czasu wolnego. Przedszkolaki zwiedziły stajnię, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat stadniny i zwierząt tam przebywających. Następnie uczestniczyły w krótkiej jeździe konnej.

W trakcie pobytu dzieci  zamiast tradycyjnego obiadu spożywały kiełbaskę z grilla. Po tak dużej aktywności ruchowej, tym razem nikogo nie trzeba było namawiać do jedzenia. Na koniec wszyscy wspólnie bawili się na wybiegu dla koni w różne gry i zabawy. Podczas wycieczki towarzyszyły nam mamy: Monika Wąsowska, Anita Owsianko, Monika Rozbicka, Beata Rowińska i Ewelina Klaga, które były bardzo pomocne dzieciom. Szczególną aktywnością wykazały się podczas zabaw sportowych włączając się do rywalizacji.  Wycieczka była bardzo udana. Spędziliśmy miło czas, jednocześnie pogłębiając naszą wiedzę na temat zwierząt hodowlanych. Do następnego razu!