Get Adobe Flash player

 

            

 

AKTUALNOŚCI

Odrabianie dodatkowego angielskiego:

17.02.2018 r. (sobota)- 10:00-11:40 – klasa II , 11:45-12:30 – klasa I

21.02.2018 r. (środa) - klasa 4 15:00-15:45

23.02.2018 r. (piatek) 6+7 klasa 15:00-15:45

 


 


     w naszej szkole.

     Nasza szkoła przystąpiła do udziału w projekcie BAKCYL. Z tej okazji zaprosiliśmy przedstawiciela banku pana Mariusza Niemyjskiego, który przeprowadził zajęcia w klasie VI i VII. Był to cykl lekcji o finansach i bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z dziedziny ekonomii, a także świetnie poradzili sobie z działaniami matematycznymi. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego bankowca były bardzo ciekawe i wzbogaciły wiedzę dzieci z edukacji finansowej. Pan Mariusz zaszczepił wśród naszej młodzieży finansowego bakcyla. Koordynatorem projektu jest pani Anna Kowalczyk.

Lekcja historii

13 lutego 2018 r. naszą szkołę odwiedziła grupa artystyczna "Rekonstrukto" z żywą lekcją historii pt. "Ku niepodległości" - opowieść o tym jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę. A oto relacja:

 

ZDJĘCIARekonstrukto 2018

Wyniki konkursu "Fraszka"

W Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym '"Fraszka" wynik bardzo dobry uzyskała Emilia Staszak.

 

Wyróżnienie otrzymali: Magdalena Ostrowska, Emilia Śpiewak, Weronika Owsianko, Maja Kożuch.

Dzień Babci i Dziadka

1 lutego, nieco spóźnieni, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie, klasy 1 pod opieką wychowawczyni pani Urszuli Dzido i klasy 2 pod opieką pani Teresy Kozłowskiej, przygotowali uroczystą akademię. Dzieci przybliżyły w dowcipny, ale i liryczny sposób losy swoich dziadków - od poznania po obecną chwilę. Nie zabrakło wierszy, piosenek, tańców a nawet żartobliwych scenek aktorskich. Na koniec uczniowie zaśpiewali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom "Sto lat" oraz wręczyli podarunki. Pani dyrektor dołączyła do życzeń, winszując zaproszonym Babciom i Dziadkom tak udanych wnucząt. Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez niezastąpionych rodziców.

ZDJĘCIADzień Babci i Dziadka 2017