RODO

Rekrutacja do przedszkola, zerówki i kl. 1 na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram, dokumenty w BIP-ie szkoły w zakładce Rekrutacja


Język angielski - dodatkowy:

Dnia 21.02.2019 r. klasa O i grupa 7+8 - zajęcia odwołane.

Dnia 28.02.2019 r. - zajęcia z jęz. ang - odwołane (wszystkie).


Plan dodatkowego angielskiego w II semestrze oraz informacje o BASENIE

w zakładce Uczniowie/Zajęcia pozalekcyjne


Uwaga!!! Absolwentka naszej szkoły potrzebuje pomocy.

Dołączamy się do apelu o wsparcie. Jak pomóc - kliknij zdjęcie:

26 stycznia 2019 r.

podczas szkolnego balu karnawałowego 

zebraliśmy 1415,44 zł.

Wszystkim serdecznie dziękujemy,

prosimy o dalsze wsparcie

i trzymamy kciuki za Panią Olę.

 

Wycieczka do Warszawy

Dnia 23.01.209 uczniowie klas VI-VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach muzealnych „Średniowieczny portal” i „Słownik sztuki” w Muzeum Narodowym w Warszawie oraz obejrzeli musical w teatrze Sabat pt. „Zemsta”.

 

Ciekawe zawody rodziców- spotkanie z policjantem

Dnia 14.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem- Panem Mariuszem (tatą jednego z naszych przedszkolaków). Pan Mariusz przedstawił dzieciom swoją bardzo ważną i odpowiedzialną pracę, opowiedział maluchom czym zajmują się na co dzień policjanci.  Nasz gość pokazał przedszkolakom akcesoria policyjne, które dzieci mogły przymierzyć i które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Funkcjonariusz  przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze  oraz najważniejszy numer alarmowy 112. Następnie wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki  otrzymały prezenty - naklejki odblaskowe.  Jednak największym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu a także posłuchać syreny policyjnej. Ten dzień i to spotkanie przedszkolaki na pewno zapamiętają na długo.

Panie Mariuszu- serdecznie dziękujemy za poświęcony dzieciom czas.

"Bezpieczny uczeń"

Dzisiaj - 10 stycznia 2019 r. naszą szkołę odwiedziły Panie policjantki: Pani starsza aspirant Małgorzata Kruza, sierżant sztabowa Monika Przybylik oraz sierżant Małgorzata Staniszewska z Komendy Stołecznej Wydziału Ruchu Drogowego sekcji profilaktyki społecznej. Panie przyjechały do nas, aby w ramach akcji "Bezpieczny uczeń" przeprowadzić zajęcia, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drodze. Ponieważ zbliżają się ferie, więc panie wyjaśniły również, jak bezpiecznie spędzać ferie.