RODO

Rekrutacja do przedszkola, zerówki i kl. 1 na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram, dokumenty w BIP-ie szkoły w zakładce Rekrutacja


Język angielski - dodatkowy:

Dnia 21.02.2019 r. klasa O i grupa 7+8 - zajęcia odwołane.

Dnia 28.02.2019 r. - zajęcia z jęz. ang - odwołane (wszystkie).


Plan dodatkowego angielskiego w II semestrze oraz informacje o BASENIE

w zakładce Uczniowie/Zajęcia pozalekcyjne


Uwaga!!! Absolwentka naszej szkoły potrzebuje pomocy.

Dołączamy się do apelu o wsparcie. Jak pomóc - kliknij zdjęcie:

26 stycznia 2019 r.

podczas szkolnego balu karnawałowego 

zebraliśmy 1415,44 zł.

Wszystkim serdecznie dziękujemy,

prosimy o dalsze wsparcie

i trzymamy kciuki za Panią Olę.

 

Konkurs "Drzewko bożonarodzeniowe"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia został ogłoszony konkurs na wykonanie drzewka bożonarodzeniowego. Wpłynęło ponad 50 prac w trzech kategoriach wiekowych. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie drzewka były przepiękne. Podczas oceniania prac głównym kryterium było: oryginalność i niepowtarzalność pracy/pomysłu oraz samodzielność wykonania. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczono podczas szkolnych Jasełek. Na nagrodę zasłużyli wszyscy wykonawcy, gratulujemy utalentowanym, pomysłowym i twórczym artystom :)

Świąteczne malowanie bombek 

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. klasie I również udzieliła się świąteczna atmosfera i pod czujnym okiem pani Elżbiety Kamińskiej uczniowie malowali  i ozdabiali świąteczne bombki. Oczywiście nie obyło się bez stłuczek. Ale i tak efekt końcowy był wspaniały.

 

ZDJĘCIA

19 stycznia 2018 r. klasy I-IV wraz z opiekunami  wybrały  się do Warszawy, aby wziąć udział w zajęciach integracyjnych w studiu telewizyjnym.  Mogliśmy stanąć przed profesjonalnymi kamerami w świetle reflektorów.

Podczas zajęć przez zabawę uczniowie mieli możliwość  poznać tajniki wystąpień publicznych i pracy w telewizji. Wcielając się w rolę sławnych ludzi udzielali wywiadu, byli prezenterami prognozy pogody i wzięli udział w ,,Familiadzie’’. Było interesująco, miło i śmiesznie.

LINK DO ZDJEC:
https://drive.google.com/drive/folders/1TL1RJKZ2JuDpjQ6D_XHKeMAl8KsPUR6h?usp=sharing
LINK DO VIDEO:
https://drive.google.com/drive/folders/1vMEu8j-mIcPqP6A2u_1bD-Hdaen_UtlI?usp=sharing  

IMPREZA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

We wtorek 18 grudnia klasa „O” i I uczestniczyły w imprezie świąteczno – noworocznej w Mińsku Mazowieckim  z udziałem Świętego Mikołaja, Bałwana Buli, Lodowego Duszka, Królowej Zimy i Śnieżnych Skrzatów. Podczas przedstawienia na dzieci czekały słodkie niespodzianki i mnóstwo świątecznych piosenek.