Czytanie bajek przez rodziców

     I semestr  roku szkolnego 2013/2014 był czasem kiedy rodzice mieli możliwość przybycia do przedszkola, aby poczytać dzieciom bajki. Z szansy tej skorzystały mamy: p. R. Domaszczyńska, p. A. Abramowska-Owsianko, p. J. Piotrowska, p. E. Tchorzewska,  i p. A. Piotrowska. Dla dzieci były to wyjątkowe chwile i słuchały wszystkich mam z ogromna ciekawością. Dziękujemy pięknie wszystkim mamom za zagospodarowanie dla przedszkolaków czasu wolnego oraz za piękne czytanie bajek  i zapraszamy częściej Kiss

ZDJĘCIA

       PIECZENIE PIERNICZKÓW

       13 grudnia był jednym z najsłodszych dni w Przedszkolu. Tego dnia bowiem razem z przybyłymi mamami  piekliśmy pierniczki.  Każdy z przedszkolaków pomagał przy  wycinaniu foremkami różnokształtnych pierniczków. Zapach pieczonych pierników unosił się w całym Przedszkolu. Po upieczeniu, naszym zadaniem było jeszcze dekorowanie ciasteczek, a później została już tylko degustacja….. :-)

ZDJĘCIA

MIKOŁAJKI

       7 grudnia  w naszym Przedszkolu pojawił się wyjątkowy gość- św. Mikołaj. Już od rana wszyscy z niecierpliwością na Niego czekaliśmy ,a do oczekiwań tych przyłączyli się także rodzice.

       Św. Mikołaj przybył do nas z ogromnymi workami pełnymi prezentów. Każdy z przedszkolaków otrzymał od Mikołaja wspaniały upominek. W podziękowaniu za tak wspaniałe prezenty każdy przedszkolak wyrecytował św. Mikołajowi wierszyk.

       Po rozdaniu prezentów były wspólne śpiewy oraz słodki poczęstunek przygotowany przez nasze mamy.

ZDJĘCIA

    UBIERANIE CHOINKI

     4 grudnia  cała grupa przedszkolna zaangażowała się ubieranie choinki. W tej wspaniałej pracy i zabawie towarzyszyli nam także rodzice. Razem przyczepialiśmy bombki, łańcuchy, świecidełka oraz inne ozdoby, wśród których znalazły się także bombki, które własnoręcznie ozdabialiśmy na zajęciach. Z pewnością każdy z obecnych potwierdzi, że bawiliśmy się przy tym świetnie , oraz że efekt naszej pracy był wspaniały.

ZDJĘCIA