Wycieczka do Warszawy

Dnia 23.01.209 uczniowie klas VI-VIII wraz z wychowawczyniami pojechali na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach muzealnych „Średniowieczny portal” i „Słownik sztuki” w Muzeum Narodowym w Warszawie oraz obejrzeli musical w teatrze Sabat pt. „Zemsta”.

 

19 stycznia 2018 r. klasy I-IV wraz z opiekunami  wybrały  się do Warszawy, aby wziąć udział w zajęciach integracyjnych w studiu telewizyjnym.  Mogliśmy stanąć przed profesjonalnymi kamerami w świetle reflektorów.

Podczas zajęć przez zabawę uczniowie mieli możliwość  poznać tajniki wystąpień publicznych i pracy w telewizji. Wcielając się w rolę sławnych ludzi udzielali wywiadu, byli prezenterami prognozy pogody i wzięli udział w ,,Familiadzie’’. Było interesująco, miło i śmiesznie.

LINK DO ZDJEC:
https://drive.google.com/drive/folders/1TL1RJKZ2JuDpjQ6D_XHKeMAl8KsPUR6h?usp=sharing
LINK DO VIDEO:
https://drive.google.com/drive/folders/1vMEu8j-mIcPqP6A2u_1bD-Hdaen_UtlI?usp=sharing  

Wyjazd na "Dziadka do orzechów"

8 stycznia 2019 r.  klasy I-IV wraz z wychowawczyniami udały się do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Uczniowie obejrzeli tam  spektakl pt. ,,Dziadek do orzechów’’ autorstwa E.T.A. Hoffmanna  z muzyką Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Teatru Tańca Caro Dance. Ta ponadczasowa baśń porusza odwieczną tematykę walki dobra ze złem. Baśniowa scenografia, piękne kostiumy i taniec  pozwoliły nam na nowo przenieść się w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.

 

ZDJĘCIAWycieczka do Siedlec

IMPREZA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

We wtorek 18 grudnia klasa „O” i I uczestniczyły w imprezie świąteczno – noworocznej w Mińsku Mazowieckim  z udziałem Świętego Mikołaja, Bałwana Buli, Lodowego Duszka, Królowej Zimy i Śnieżnych Skrzatów. Podczas przedstawienia na dzieci czekały słodkie niespodzianki i mnóstwo świątecznych piosenek.