SUPERBOHATEROWIE w czasie koronawirusa

przygotowali uczniowie kl. 5  - inspiracja pani Paulina Bocheńska :)

Tak trzymać!!!

Finał V Konkursu Akademia Młodego Technika

Uczniowie klasy VII: Mateusz Zbytek i Szymon Jackiewicz zakwalifikowali się do II etapu konkursu Akademia Młodego Technika, który odbył się dnia 9 marca 2020 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy  w Mińsku Mazowieckim. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych powiatu mińskiego i do finału dostały się tylko trzy szkoły, w tym nasza szkoła. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta miński Antoni Jan Tarczyński.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W etapie pierwszym drużyna musiała przygotować prezentację o tematyce  „Technik  mój zawód przyszłości”. W etapie drugim uczniowie zobowiązani byli do omówienia swoich prezentacji, a następnie do rozwiązania sześciu zadań techniczno-praktycznych. 

Opiekun: Anna Kowalczyk

Gratulujemy wyników!     

 

 

 

 

O bezpieczeństwie podczas ferii

W czwartek tuż przed feriami na zaproszenie pani Sylwii Boguszewskiej odpowiedział młodszy inspektor Mariusz Adamiec, który odwiedził naszą szkołę i przeprowadził prelekcję wśród najmłodszych oraz uczniów uczęszczających do świetlicy na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.