Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 w zakładce BIP


Uwaga - zajęcia pozalekcyjne!

Po feriach: robotyka kl. 1-3 - poniedziałek 11:35-13:20 s. 7

programowanie kl. 7-8 poniedziałek 14:25:15:10

robotyka kl.4-6 - informacja wkrótce

SOBOTA - 29.02.2020:

9:00-15:00 - Programowanie klasy 4-8 

9:00-12:00 - Robotyka kl. 1-3

12:00-15:00 - Robotyka kl. 4-8

W planie super ciekawe zajęcia, przerwy, zabawy... 


 BASEN - pierwszy wyjazd 25.02.2020 r. we wtorek jak poprzednio - koszt 20 zł (jednorazowy wyjazd, później podamy koszty całego II sem. - gdy dowiemy się o dofinansowaniu). 

Wigilia w naszej szkole

Święta Bożego Narodzenia wprowadzają nas w wyjątkowy nastrój. Udzielił się on również uczniom i nauczycielom naszej szkoły. W ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną spotkaliśmy się na klasowych wigiliach oraz obejrzeliśmy jasełka pt. „On jest Królem” przygotowane przez uczniów z klasy V i VI pod opieką pani Agnieszki Ciszkowskiej. W rolę Maryi i Józefa wcielili się Julia Owsianko i Franek Kiełbasa, aniołami były: Sandra Gomulska, Julia Lejman, Paulina Lejman i Martyna Jackiewicz, diabła zagrał Kuba Lewicki, pasterzy Natalia Siwiec i Julia Jerzak, rolę trzech króli odegrali: Kacper Rozbicki, Kuba Kałuski i Janek Popławski, strasznego Heroda zagrała Michalina Wojda, a za zwierzęta ze stajenki przebrali się Bartek Wołkowicz i Mikołaj Kruszewski, dziecko i rodziców zagrali Julia Piotrowska, Amelia Madziar i Mateusz Obrębski. Nad wszystkim czuwał narrator, który świetnie rapował – Maksymilian Gałązka.

Po przedstawieniu dyrektor szkoły pani Magdalena Kożuch złożyła wszystkim świąteczne życzenia i razem z przewodniczącą Rady Rodziców paniąMagdaleną Sobańską oraz nauczycielkami panią Anną Królikowską i panią Małgorzatą Szwajkowską wręczyła nagrody w konkursie na bożonarodzeniową ozdobę.

(autor Agnieszka Ciszkowska)

ZDJĘCIA

Przedszkolaki w kinie

Nasze przedszkolaki 10 grudnia 2019 r. pojechały do Mińska Mazowieckiego do kina na film "O Yeti":

Pierniki w przedszkolu

Nasze przedszkolaki w ramach przygotowań świątecznych pięknie wykonały słodkie pierniczki: