Get Adobe Flash player

Ponadnarodowa mobilność uczniów - Wizyta przygotowawcza

W dniach 22-25 marca 2021 r. przedstawiciele naszej szkoły odbyli krótką ale intensywną wizytę przygotowawczą w ramach realizowanego przez naszą szkołę  przedsięwzięcia „Biznesowo Kompetentni”  realizowanego w Projekcie Ponadnarodowa Mobilność Uczniów finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wizytę odbyliśmy do naszej  Szkoły Partnerskiej Colegio de Educación Infantil y Primaria Victoria Díez w Sevilli.

Sevilla powitała panie słoneczną pogodą i zachwyciła pięknem zabytków i miejsc, gdzie można odpocząć. Celem wizyty było podpisanie umowy z instytucją przyjmującą, przygotowanie wzorów potrzebnej dokumentacji oraz  końcowe dopracowanie zajęć pod względem tematycznym. Podczas wizyty sprawdzono miejsce zakwaterowania i wyżywienia. W czasie spacerów panie wyznaczyły miejsca, które uczniowie zwiedzą podczas swojej mobilności.