Ministerstwo Klimatu i Środowiska zwraca się z prośbą do uczniów  wieku 13-18 lat o wypełnienie ankiety przygotowanej przez  Europejskie Biuro UNEP - TUTAJ. 


Konkurs "Misterium Wielkanocne"

Ze względu na to, że w konkursie wzięło udział tylko 8 uczniów, a poziom prac był bardzo wyrównany komisja zdecydowała przyznać wszystkim uczestnikom wyróżnienia. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Oto prace naszych uczniów: Wiktorii Walawko, Krzysia Reka-Lipiaka, Gabrysi Wiktorowicz, Filipa Wiktorowicza, Oli Płochockiej, Kacpra Walawki, Julii Owsianko

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów  w gminnych potyczkach wielkanocnych:

 

Dzień kolorowych skarpetek czyli Światowy Dzień Zespołu Downa

Uczniowie klas 4-8 chętnie przyłączyli się do tej akcji. Dzieci pokazały, że różnorodność nie jest niczym dziwnym i okazały wsparcie oraz solidarność z ludźmi chorymi na zespół Downa. 

Rozstrzygnięcie konkursu "Kartka dla Patrona"

W konkursie prace złożyło 10 uczniów. Tylko 1 praca była zgodna z wytycznymi zawartymi w konkursie - należało przesłać 1 zdjęcie o określonych wymiarach i treści. Druga praca prawie spełniła wymagania konkursowe. Pozostałe prace, mimo że piękne, odbiegały nieco od wytycznych zawartych w regulaminie.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać:

1 miejsce Sylwii Ciszkowskiej

2 miejsce Oskarowi Gałązce

Pozostałe prace otrzymują wyróżnienie i nagrody pocieszenia.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach oraz do dokładnego czytania regulaminu:)

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, po odbiór nagród zapraszamy do szkoły.

Prace zwycięzców: Sylwii i Oskara

Prace wyróżnione: Wiktora, Jakub i Kacper Walawko, Lena Domaszczyńska, Julia Lejman, Julia Owsianko, Natalia Siwiec i Franek Kiełbasa