Ministerstwo Klimatu i Środowiska zwraca się z prośbą do uczniów  wieku 13-18 lat o wypełnienie ankiety przygotowanej przez  Europejskie Biuro UNEP - TUTAJ. 


Walentynki 2021

Piątek upłynął w naszej szkole w miłej atmosferze. Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski z pomocą pani Sylwii i pani Eli zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas 0-III oraz dzieci z przedszkola przygotowały serduszka i kartki walentynkowe. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem pani dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły. Bardzo dużą popularnością cieszyła się walentynkowa fotobudka. Zapraszamy do fotorelacji:

 

Tradycyjny tłusty czwartek w nauczaniu zdalnym :)

Tłusty czwartek w naszej szkole minął na słodko. Uczniowie klas 4-8 obchodzili ten dzień zgodnie z tradycją, kosztując przepysznych pączków. Pączki błyskawicznie znikały, co świadczy o tym, jak bardzo były  smaczne!

WOŚP 2021

Drugi raz przystąpiliśmy do akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i drugi raz, mimo pandemii, nasza szkolna społeczność potrafiła się zmobilizować.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim naszym ofiarodawcom: uczniom i ich rodzicom (w tym roku szczególnie tym uczęszczającym stacjonarnie);

-wolontariuszom przygotowującym i realizującym działania w naszej szkole: Pani Eli i Pani Sylwii, uczniom kl. 8: Ani R, Ani Z, Magdzie, Julii, Dawidowi;

-głównemu ofiarodawcy loterii Panu Waldemarowi Zbytkowi;

-wszystkim, którzy wykonali ozdoby/stroiki bożonarodzeniowe;

-KGW Dziarskie za wspaniałą współpracę i pomoc;

-OSP za niedzielną akcję.