Ministerstwo Klimatu i Środowiska zwraca się z prośbą do uczniów  wieku 13-18 lat o wypełnienie ankiety przygotowanej przez  Europejskie Biuro UNEP - TUTAJ. 


Wycieczka do "Doliny Bobrów"

24 czerwca 2021 r. nasi uczniowie klas 1-3 odwiedzili bardzo ciekawe miejsce, oto fotorelacja:

Zakończenie roku w przedszkolu

24 czerwca 2021 r. nauczyciele oraz rodzice zostali zaproszeni na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Pogoda spowodowała, że uroczystość obchodziliśmy w sali gimnastycznej.

Przedszkolaki, pod opieką pani Danusi Płochockiej i Sylwii Boguszewskiej, przygotowały wspaniały program artystyczny: recytowały i śpiewały, jedne z dużą odwagą, drugie z wielką nieśmiałością, ale wszystkie szczerze i cudownie.

Nie zabrakło łez wzruszenia przy pożegnaniu przyszłorocznych zerówkowiczów.

Nasza grupa przedszkolna wyposażona w uśmiechy wyrusza na wakacje, do zobaczenia we wrześniu :)

ZDJĘCIA

Ósmoklasiści żegnają ...

Uczniowie 8 klasy po ośmiu latach edukacji żegnają mury naszej szkoły.

A oto krótkie pożegnalne filmiki.

"CYBER-BEZPIECZNIAKI"

Nasi uczniowie odebrali dzisiaj nagrody zdobyte w konkursie profilaktycznym "Cyber-Bezpieczniaki" zorganizowanym przez Komendę Powiatową w Mińsku Mazowieckim. Zadaniem konkursowym było przedstawienie w formie komiksu zdarzeń lub sytuacji, które związane są z zagrożeniem w internecie i będzie miało walor profilaktyczny. Tematyka znana uczniom, a problem palący, również przez zdalne nauczanie.  Wśród 239 prac w trzech kategoriach wiekowych nasi uczniowie uzyskali:

Jakub Owsianko - 3 miejsce w kategorii klas 1-3

Julia Owsianko i Kacper Walawko - wyróżnienia w kategorii klas 4-6

Ania Roguska - wyróżnienie w kategorii klas 7-8.

Dziękujemy również: Natalii Siwiec, Franciszkowi Kiełbasie, Julii Piotrowskiej, Patrykowi Powałce, Marcie Skorupskiej, Martynie Siwiec, Julii Zdrojewskiej, Patrycji Wąsowskiej, Filipowi Wiktorowiczowi, Wiktorowi Zielińskiemu za udział w konkursie.